Cierpliwość uszlachetnia? 17 dpt

 • Napisane 28 lipca 2016 o 20:24

2016-07-28 20.21.26Wyników nadal brak. Moja krew prawdopodobnie się zagubiła lub utknęła gdzieś w drodze, nie wiadomo gdzie. Wyników nadal nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będą. To podobno w klinice jeszcze się nie zdarzyło.

Pojechałam dzisiaj do mojej ginekolog po ratunek. Niestety i ona nie może pomóc, bo jest na urlopie ;). Oddałam jeszcze raz krew na betę (17 dpt), zrobię w ich laboratorium. A że czasy oczekiwania na wynik mają długie, bo to tylko praktyka lekarska, to wynik będzie może, „może” w sobotę.

Już nie czekam jak szalona, trochę zrezygnowałam i odpuściłam. Nie mam na to wpływu.

Okresu nadal brak.

Wczorajszy test od razu pokazał grubą, mocną  krechę.

Komentarze (7) do Cierpliwość uszlachetnia? 17 dpt

 1. ~asik pisze:

  cały czas trzymam kciuki i myślę o tobie. mnie też mdliło zanim zrobiłam test ciążowy a okres spóżniał mi się jakieś 4 dni mdłości były pierwsze więc może to dobry znak. u nas na bete czeka się kilka godzin nie wiem jak to dajesz rade znosić :( pozdrawiam

 2. ~mazenka pisze:

  W mojej klinice też, zaledwie 2 godziny i jest wynik. A tym razem są takie cyrki… Wydaje mi się, że teraz już jestem bardziej cierpliwa i podchodzę do drugiej ciąży bardziej na luzie pod względem czekania ;) Ale nie powiem, żeby było łatwo ;)

 3. ~BalbinaMalina pisze:

  No, ale ta beta, to tylko potwierdzenie, serio, nie warto świrować:) Zresztą sama beta nic nie znaczy, miałam piękne zakończone poronieniem i słabą, która teraz demoluje mi mieszkanie:)

 4. ~Agata pisze:

  No jaja jak berety! :/

  Ale kreska na tescie zdecydowanie ciazowa – prawie tak ciemna jak kontrolna! :D

  • ~Agata pisze:

   A tak w ogole to dodam na pocieszenie (chociaz marne), ze tutaj, w Stanach, w ogole na bete nie wysylaja. Po pozytywnym tescie dzwoni sie do lekarza, a oni umawiaja na wizyte 7-8 tygodni pozniej! ;) Wczesniej zjawia sie tylko, jesli dzieje sie cos niepokojacego.

 5. ~Leptir pisze:

  dzisiaj zajrzałam do ciebie a tu taka nowina….cieszę sie razem z tobą i trzymam kciuki za pomyślnośc….
  serdecznosci

Dodaj komentarz