Przedszkole

 • Napisane 11 marca 2017 o 16:13

Wczoraj mała dostała list. Tak, mała, na kopercie było jej imię, nikogo innego ;D Z przedszkola, z obrazkami. Przyszła decyzja o przyjęciu!!! Do tego integracyjnego koło nas, tak jak chciałam :) Tak bardzo się cieszę!

Zaczął się 38 tydzień i już robi się ciężko. Muszę porozmawiać z maleńką o jej eksmisji, chyba już czas by zmieniła lokum na bardziej wygodne, bo już ledwo wsiadam do auta (jest dosyć niskie i trzeba się nieźle zgiąć w pasie). Spać też już niewygodnie i mi i jej, biedna po mojej przewrotce na bok jeszcze długo się układa, zanim zaśnie. Nie mogę się jej doczekać, by ją utulić, poczuć, zobaczyć jak wygląda… Czy będzie podobna do starszej siostry? Czy będzie zdrowa? Już niedługo się okaże :)

Wczoraj miałam ostatnią wizytę u diabetologa, cukry super unormowane dietą, więc kolejna wizyta dopiero za pół roku. Kilka dni po porodzie mam sobie zmierzyć poziom glukozy, norma na czczo do 110, 2 godziny po posiłku do 140. Oby sobie cukrzyca poszła.

Dzisiaj dużo chodziliśmy po mieście, po rynku Wysiadam przy takim wysiłku, ale było super, tak wiosennie :) Kupiłam maleńkiej butelkę w razie czego. 

Teraz mam małą i będzie do tego maleńka. Mała tak naprawdę jest już bardzo duża. Mimo zbliżających się trzecich urodzin wygląda jak pięciolatka. No cóż, bywa ;)

Będę miała dwie istoty do kochania. Już mam.

I trzecią kudłatą.

I męża, który po raz kolejny przy ciąży spisuje się na medal i wspiera mnie ze wszystkich sił.

Czasami myślę, że naprawdę mam szczęście w życiu :)

Komentarze (2) do Przedszkole

 1. juti pisze:

  Świetnie, że się udało, ciesze się.
  Trzymam za Was kciuki. Wczoraj moja przyjaciółka urodziła, więc teraz kolej na Ciebie :)
  Buziaki!

 2. ~Agata pisze:

  Wspaniale wiesci! Jestem pewna, ze Malutkiej bedzie w tym przedszkolu bardzo dobrze! Jak juz przejdzie okres adaptacji. ;)

  Trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie!

Dodaj komentarz